Svetaines struktura
2023-12-05

Bendrabutis

2022-06-16

Priėmimas į bendrabutį

Primename, kad Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai, gyvenantys ne Vilniaus mieste turi galimybę gyventi mokyklos bendrabutyje. Norėdami gyventi bendrabutyje turėtumėte pateikti žemiau nurodytus dokumentus:

1. Prašymas (spausti čia);
2. Pasirašyta sutartis (spausti čia);
3. Gyvenamosios vietos deklaracijos pažyma;
4. Sveikatos pažyma;

Pastaba. Dėl apgyvendinimui reikalingų dokumentų pasirašymo mokiniai atvykti privalo su tėvais/globėjais.
Įsikelti 202/2023 mokslo metams galima nuo rugpjūčio mėn. 31 d., 12 val.

 

pagrindinis

Lietuvos regionuose – daug talentingų vaikų, kurie, atvykę mokytis į Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, apsigyvena bendrabutyje, esančiame visai šalia mokyklos, ant kalvos. Bendrabutis moksleiviams suteikiamas nemokamai.

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrabutyje, vaikai kambariuose gyvena po du. Kas su kuo gyvens skirstoma pagal amžių. Taip pat beveik kiekviename kambaryje stovi pianinas, nes ne tik muzikos, bet ir baleto skyriaus mokiniams iki I gimnazijos klasės yra privalomos fortepijono pamokos.

Kiekviena grupė, kurią sudaro panašaus amžiaus vaikai, turi atskirą darbo klasę, kur gali, naudotis kompiuteriu yra jaukios saviruošos erdvės, poilsio zonos.

Bendrabutyje dirba 11 auklėtojų, turinčių pedagoginį išsilavinimą. Jie prižiūri ir tai, kad vaikų buitis būtų tvarkinga, ir, kad pamokos būtų atliktos, jei reikia paaiškina užduotis, padeda mokytis. Taip pat dirba muzikos dalykų saviruošos mokytojai. Mokykloje vykdomos alkoholio, tabako, psichiką veikiančių medžiagų prevencinės programos. Mažieji mokomi saugaus kelių eismo taisyklių. Naktimis bendrabutyje dirba naktiniai auklėtojai – prižiūri, kad būtų tvarka, mokiniai išsimiegotų, laiku atsikeltų ir nueitų į pamokas.

Valgykloje patiekiami pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, vakarienė ir naktipiečiai – arbata ir vaisiai ar bandelė. Valgykla nedirba tik tada, kai bendrabutyje nėra vaikų – per atostogas. Bendrabutyje veikia medicinos punktas – jame dirba slaugytoja ir masažuotoja. Esant reikalui, bendradarbiaujama su Antakalnio ligonine, Santariškių klinikoms. Bendrabutyje vaikus lankyti gali giminaičiai, draugai. Esant būtinybei, atvykus iš toliau, tėvams leidžiama pernakvoti, naktį ar dvi, bendrabučio kambariuose.

 

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis