Svetaines struktura
2024-03-02

Šokio teatras

2020-03-19

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio teatras


okio teatras

Per trumpą laiką – vos vienuolika mėnesių – šalia Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Baleto skyriaus atsirado labai reikalingas pastatas – Šokio teatras. Tai vienas pirmųjų kultūros objektų, statytų už ES struktūrinių fondų lėšas, kurio autorius – architektas Rimas Valeckas. Be to, tai vienintelis teatras, pastatytas nepriklausomoje Lietuvoje.
Šokio teatro viduje įrengta standartus atitinkanti scena, šiuolaikiška garso, vaizdo, apšvietimo aparatūra, 400 sėdimų vietų žiūrovų salė, speciali baleto artistams skirta danga, nesudėtinga dekoracijų keitimo technika.
Naujasis statinys – didelis džiaugsmas ir mokiniams, ir mokyklos pedagogams. Šokio teatre mokysis ir kurs būsimieji baleto artistai ir šiuolaikinio šokio atlikėjai , tai nauja erdvė menininkų kūrybos raiškai skleistis: čia galės savo sumanymus įgyvendinti šokėjai, muzikai, dailininkai, aktoriai, režisieriai, choreografai.
Šokio teatras – tai erdvi ir tinkanti visokeriopiems įgūdžiams lavinti repeticijų ir sceninės praktikos aikštelė. Jau dešimtmetį gyvuojantis teatras kasmet savo sezoną pradeda atnaujinęs ir praturtinęs repertuarą. Čia vyks ne tik baleto, bet ir šokio spektakliai, įvairūs muzikiniai renginiai ir spektakliai mažiesiems žiūrovams. Tai ko gero vienintelė vieta kur profesionalūs spektakliai ir koncertai atliekami vaikų – Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinių.
Jei Jus traukia nepaprastas meno pasaulis, nesuklysite atėję į mūsų Šokio teatrą.
Čia Jūs visada laukiami!

  ŠOKIO TEATRO TINKLALAPIS

Rėmėjai

Kunigas daktaras
Hans Friedrich Fischer

Karoso logo

 

Ponia Valdereza Lenktaitis